Barcode: 8000270706505
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 357.0 kcal |
| Fat | 1.4 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 72.0 g |
| of which sugars | 3.1 g |
| Fiber | 3.2 g |
| Proteins | 12.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Hartweizengrieß Kann Soja und Senf enthalten.
Allergens
gluten
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Vegetable juice blend
Knudsen & Sons Inc
D NOVA 4
Peach Nectar
R.W. Knudsen
E NOVA 4
100% juice
E NOVA 1
R.W. Knudsen, Natural Simply Nutritious Vitajuice 100% Juice
Knudsen & Sons Inc
E NOVA 4
Organic Concord Grape Juice
R.W. Knudsen
E NOVA 1
Organic Apple Juice
R.W. Knudsen
D NOVA 1
Just Tart Cherry
R.W. Knudsen
E
R.w. knudsen family, organic 100% juice, acai berry
E NOVA 1
Just Pomegranate Juice
R.W. Knudsen
E NOVA 1
Cranberry Raspberry
Knudsen & Sons Inc
E NOVA 4
Cranberry Nectark
Knudsen & Sons Inc
E NOVA 4
Family papaya nectar
E NOVA 1