Barcode: 7798113301246
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 92.0 kcal |
| Fat | — |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 23.0 g |
| of which sugars | 23.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | — |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Agua carbonatada, JMAF, COL (caramelo INS 150), ARO (cola), ACI (ácido fosfórico INS 338). CONTIENE CAFEÍNA
Additives
e338
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Bevanda All' Aloe
ALEO
E NOVA 4 Eco-Score C
Cranberrysaft
Rauch,Happy Day
E NOVA 3 Eco-Score D
Zumo de frutos rojos
Juver
D NOVA 4
Capri-Sun, Safari Fruits
Capri-Sun
D NOVA 4
Hafer Mandel Drink Natur
Alnatura, Alnatura GmbH
NOVA 3 Eco-Score A
pfanner Peach
Pfanner
E NOVA 4 Eco-Score D
Yellow label
Lipton
B Eco-Score A
Fresh laban
Al marai
C NOVA 1 Eco-Score E
Double filter,full flavour
Nescafé
Oat Mølk Barista
Oat Mølk
D NOVA 4 Eco-Score B
Alpro Reis‐Kochcrème Cuisine, 250 ml
alpro
E NOVA 4
Tónica zero 1l
Schweppes
C NOVA 4