Barcode: 8715491121210
Gado-gadosaus
Processing
NOVA 3
Labels
no gluten
Categories
Available in
netherlands
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 509.0 kcal |
| Fat | 27.4 g |
| of which saturated | 8.1 g |
| Carbohydrates | 46.4 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 18.8 g |
| Salt | 2.7 g |
Ingredients
PINDA'S (70%), suiker, zout, spaanse rode peper, uien, knoflook, azijn, sojaolie.
Related Products in Condiments
Ketchup pikantny
Pudliszki
E NOVA 4
Ketchup łagodny - Najsmaczniejszy
Pudliszki
C NOVA 4
Ketchup łagodny
Heinz,Moroccanoil
D NOVA 3
Słodko-kwaśny łagodny sos do ryżu
Pudliszki
C NOVA 4
Po Bolońsku sos do spaghetti
Pudliszki
B NOVA 3
Pesto basilico
Provitus
D NOVA 4
Sos Do Spaghetti Oryginalny
Pudliszki
B NOVA 3
Ketchup pikantny
Pudliszki
E NOVA 4
Ketchup Lagodny
Pudliszki
D NOVA 4
Chiński sos do ryżu
Pudliszki
C NOVA 4
Della Sante Dubai chocolate cream
Della Sante
E NOVA 4
Ketchup łagodny
Pudliszki
D NOVA 4