Barcode: 4106070445010
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.6 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Natürliches Mineralwasser, Kohlensäure, natürliches Citrusaroma.
Additives
e290
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Nutra Coco 100% Pure Coconut Water
Nutra Coco
C NOVA 1
Swiss miss hot cocoa mix milk chocolate
Swiss Miss
NOVA 4
Mangonektar
Panchy, Thai Agri Foods
E NOVA 3
Aroy-D, Coconut Milk
Aroy-D
E NOVA 1
Milk Chocolate
Swiss Miss
NOVA 4
Frozen - Young Coconut Juice
AROY-D
D NOVA 3
Roasted Coconut Juice
Foco, Thai Agri Foods Co. Ltd.
D
Dark Chocolate Hot Cocoa Mix
Swiss Miss
NOVA 4
crème de coco Kokos
Savoy
E NOVA 4
Coconut Juice
Foco, Thai Agri Foods Co. Ltd.
D NOVA 3
Guava drink
Foco
E NOVA 4
Lait de coco
Aroy-D
E NOVA 4