Barcode: 8888327831130
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 453.0 kcal |
| Fat | 16.0 g |
| of which saturated | 12.0 g |
| Carbohydrates | 66.7 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | 5.3 g |
| Proteins | 8.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
RH 30
Related Products
Monster Energy Ultra Blue Hawaiian
Monster
C NOVA 4
Ultra Sunrise
Monster Energy
NOVA 4
Whole milk
Clover Stornetta Farms Inc.
C NOVA 1
Killer Brew Triple Shot
Monster
NOVA 4
Killer Brew Loca Mocha
Monster
D NOVA 4
Tour Water
Monster Energy
Ultra Fantasy Ruby Red
Monster
NOVA 4
Monster Rehab Wild Berry Tea
Monster
NOVA 4
2% Reduced Fat Milk
Clover Sonoma
C NOVA 1
Energy Drink
Monster
C NOVA 4