Barcode: 8906014643016
Gagan Vansaspati
by Gagan,Bunge
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 2
Labels
vegetarian
green dot india
Categories
Available in
india
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 900.0 kcal |
| Fat | 100.0 g |
| of which saturated | 62.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
INTERESTERIFIED PALM OIL, TIL OIL, VITAMIN A and VITAMIN D.
Related Products in Fats
Graisse canard
D NOVA 2
Graisse de canard
Maison Montfort
D NOVA 2
Bloque 1KG Président Profesional
BRIDEL
E
Graisse de Canard
Maison Montfort
D NOVA 2
Creperolles
Traou MAD, Traou mad
E NOVA 2
Huile vierge de sesame ERIC BUR
Eric bur
C
Graisse d'oie
Rougié
D NOVA 2
Graisse de canard
Bizac
D NOVA 2
Beurre doux 250 g
Leader Price
E
Tavulomo huile vierge de coco
Tavulomo
E
Huile D'olive Vierge Extra Ardente
Barral
C NOVA 2
Cacahuètes
Kreek's
C