Barcode: 4770179121597
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 407.0 kcal |
| Fat | 13.0 g |
| of which saturated | 6.4 g |
| Carbohydrates | 63.0 g |
| of which sugars | 19.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 8.1 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
Kvietiniai miltai, cukrus, margarinas (augalinial riebalai (palmių) ir aliejus (rapsų), vanduo, emulsikliai riebalų rūgščių mono - ir digliceridai, lecitinas (rapsų); valgomoji druska), gliukozes-fruktozes strupes dziovintos spanguolių sėklos 2%, džiovintos smulkintos spanguolės 1.5 % (spanguolés 60%, cukrus, saulėgražų aliejus), išrūgų mitteliai, saldintas sutirštintas pienas, tešlos kildymo medžiagos: natrio karbonatal, difosfatal, amonio karbonatai valgomoji druska, kvapiosios medžiagos, emulsiklis sojų lecitinai.
Allergens
gluten
milk
soybeans
Related Products in Snacks
Pecan Halves
Open Nature
C NOVA 1
Simply Salted Organic Popcorn
O Organics
E NOVA 3
Shelled walnuts
Open Nature
C NOVA 1
Pecan Chips
Open Nature
C NOVA 1
Pecan Halves
Open Nature
C NOVA 1
Chopped walnuts
Open Nature
C NOVA 1
Popping Corn
O Organics
Chopped pecans
Open Nature
C NOVA 1
Honey roasted peanuts & mixed nuts
D NOVA 4
White Cheddar Organic Popcorn
Organics, O Organics
D NOVA 3
WALNUTS SHELLED
OPEN NATURE
C NOVA 1
Organic Popcorn With Sea Salt
O Organics
C NOVA 3