Barcode: 4770179121122
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 400.0 kcal |
| Fat | 14.0 g |
| of which saturated | 5.7 g |
| Carbohydrates | 59.0 g |
| of which sugars | 21.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 7.9 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
_Kvietiniai_ miltai, cukrus, augaliniai riebalai (palmių, sviestmedžu, dažiklis beta karotenas, kvapioji medžiaga), gliukozės-fruktozės sirupas, tešlos kildymo medžiagos: natrio hidrokarbonatas amonio hidrokarbonatas, valgomoji druska, smulkinti: kardamonas, imbieras; emulsiklis _sojų_ lecitinai.
Allergens
soybeans
Additives
e160a
e160ai
Related Products in Snacks
Brownie Noix de Pécan
Biscuits Mistral
E NOVA 4
Quatre-Quarts Pur Beurre
Biscuits Mistral
E NOVA 4
Quatre quarts Citron
Mistral
E NOVA 4
12 Quatre-Quarts Fourrés au Cacao
Biscuits Mistral
E NOVA 4
Quatre-quarts poire pépites
Mistral
E NOVA 4
Quatre-quarts Cassis
Mistral
E NOVA 4
Madeleines Orange Talonnées de Chocolat
Mistral
E NOVA 4
Madeleines pur beurre caramel
Mistral
E NOVA 4
Le Gouter
Mistral
E NOVA 4
Crepes dentelles
Biscuits Mistral, Mistral
E NOVA 4
Quatre-Quarts Pur Beurre au Cacao
Biscuits Mistral
E NOVA 4
Galettes Bretonnes
Biscuits Mistral
E NOVA 4