Barcode: 6111242105287
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 68.0 kcal |
| Fat | 0.7 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 14.0 g |
| of which sugars | 9.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
القيمة الغذاء 100 Valeurs nutemelles pour 100g kcal 68 ككال Valeurs énergétiques القيمة الحرارية البروتينات الكاربوهيدرات الدهنيات الكالسيوم الفوسفور Protéines Carbohydrates Lipides Calcium Phosphore 4 1,4 8 14,0 g 8 ع 4 0,7 mg 57 ملغ mg 38 ملغ
Related Products in Dairies
Pasha
Tere
C NOVA 4
Sesame Flan
Elate
C NOVA 4
Cottage cheese
Albert Heijn
A NOVA 3
Jonge kaas 48+
Jumbo
D NOVA 4
LaCrema Kiivi-Karvisaismarjakermajogurtti
Tere,Emma
C NOVA 4
gold standard whey
Optimum Nutrition
D NOVA 4
Strawberry-watermelon ygrt
Deary
C NOVA 4
Lactose-free cream yogurt
Tere
C NOVA 4
Ongezouten Roomboter
De Zaanse Hoeve
E NOVA 2
La crema mandariini
C NOVA 4
Pasha
Tere
C NOVA 4
Kaas Mild 45+
De Zaanse Hoeve
D NOVA 4