Barcode: 6260469004771
Ghormeh Sabzi
by Gilami
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 3
Labels
halal
100 natural
Categories
Available in
finland, france, germany, sweden, united kingdom
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 127.4 kcal |
| Fat | 13.4 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 7.1 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.1 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
Persille, purreløk, vegetabilisk olje, koriander, bukkehornkløver, salt, vann
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Great Plains, Pinto Beans
Blackhive Corp Inc.
A NOVA 1
Black beans
Blackhive Corp Inc.
A NOVA 1
Peach Halves Packed In Light Syrup
Anne Elise
B NOVA 3
French vanilla protein cereal, french vanilla
C NOVA 4
Better balance protein cereal apple cinnamon
C NOVA 4
The Original Organic Premium Roasted Seaweed Snack
SeaSnax, Seasnax Inc.
C NOVA 3
To Your Health Sprouted Flour Co, Sprouted Red Wheat Flour
To Your Health Sprouted Flour Co.
A
Protein cereal honey almond flavor
C NOVA 4
Honey almond protein cookie bites, honey almond
C NOVA 4
Kays naturals gluten free protein honey almond cereal
C NOVA 4
Apple cinnamon protein cereal, apple cinnamon
C NOVA 4
Protein breakfast cereal
Kay's Naturals
C NOVA 4