Barcode: 0789232000575
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 130.0 kcal |
| Fat | 7.0 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 15.0 g |
| of which sugars | 5.0 g |
| Fiber | 4.0 g |
| Proteins | 7.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Oats, Peanuts, Unsweetened Dried Apricots, Unsalted Almond Butter, Pea Protein, Dried Cranberries, Flaxseed, Sunflower Seeds, Pumpkin Seeds, Maple Syrup
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pineapple Chunks In Syrup
Richin Trading Inc.
B NOVA 3
Richin, whole toddy palm's seed in syrup
Richin, Richin Trading Inc.
C NOVA 3
Chili Oil
Richin
C NOVA 2
Lychees
Richin
C NOVA 3
Whole peeled straw mushrooms
Richin
B NOVA 3
Richin, white lotus seeds
Richin
A NOVA 1
Richin, black melon seed
Richin
NOVA 3
Richin, almond jelly
Richin
C NOVA 4
Richin, golden mushrooms
Richin
C NOVA 3
Richin, whole mushrooms
Richin
A
Richin brand, king oyster mushrooms
Richin, Richin Trading Inc.
B NOVA 3
Sliced Pineapple In Syrup
Richin Trading Inc.
A NOVA 3