Barcode: 8033040646695
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 549.0 kcal |
| Fat | 35.5 g |
| of which saturated | 5.9 g |
| Carbohydrates | 49.7 g |
| of which sugars | 44.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 10.9 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Brown sugar, _pistachios_ from Sicily 25%, sunflower oil, low-fat powdered _milk_, cocoa butter, emulsifier: soy lecithin; salt. _It may contain traces of other fruit with shell (hazelnuts, almonds, pecan nuts)_.
Additives
e322
e322i
Related Products in Breakfasts
Nocilla la autentica
Nocilla
E NOVA 4
Nocilla
Nocilla
E NOVA 4
Chocoleche
Nocilla
E NOVA 4
Nocilla 2 Sabores 400GR Vaso Cristal Decorado
Nocilla
E NOVA 4
Nocilla
Nocilla
E NOVA 4
Miel de Milflores
Granja San Francisco
NOVA 2
Pâte à tartiner au cacao et noisettes
Nocilla
E NOVA 4
Chocoleche
Nocilla
E NOVA 4
Original
Nocilla
E NOVA 4
Cola Cao Original
Cola Cao
NOVA 4
Postre con tres chocolates
Hacendado
E NOVA 4
Original
Nocilla
E NOVA 4