Barcode: 0688267064586
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 333.0 kcal |
| Fat | 1.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 60.0 g |
| of which sugars | 6.7 g |
| Fiber | 11.1 g |
| Proteins | 24.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Black eye peas.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Maid drink guava
Hawaii Associated Wholesale
E NOVA 4
D.o.p. with basil
Baresi
A NOVA 3
Baresi, italian peeled tomatoes with tomato puree
Baresi
A NOVA 3
Baresi, enriched macaroni product
Baresi
A NOVA 1
Nina, extra heavy tomato puree
Nina
A NOVA 1
Pretzel hot dog buns
C NOVA 4
Cherry tomatoes
A NOVA 3
Nina, crushed tomatoes with tomato puree
Nina
A NOVA 3
Italian Peeled Tomatoes With Tomato Puree
Nina
A NOVA 3
Soft Pretzels
J & J Snack Foods
D NOVA 3
Baresi, pasta, enriched macaroni product
Baresi
A NOVA 1
Super Pretzel
Super Pretzel
C NOVA 3