Barcode: 0688267168109
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 607.0 kcal |
| Fat | 53.6 g |
| of which saturated | 7.1 g |
| Carbohydrates | 21.4 g |
| of which sugars | 3.6 g |
| Fiber | 7.1 g |
| Proteins | 17.9 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
Cashews, almonds, brazil nuts, hazelnuts, pecans, peanut and/or canola and/or cottonseed oil, sea salt.
Related Products in Snacks
Erdnuss Chocs
Chocóla
E
Laugenbrezeln
Almtaler
C NOVA 4
Dragierte Mandeln
Chocóla
E NOVA 4
Gingembre déshydraté
E NOVA 3
Doppel Keks
Penny
E NOVA 4
Mini BEIGNET CARAMEL
Intermarché
NOVA 4
Douceur Feine Nürnberger Oblaten lebkuchen
Aachener Zucker und Backwaren Paul Schaeffer,Douceur,Penny
E NOVA 4
Früchte-Lebkuchen
Douceur
E NOVA 4
Milk chocolate
World Market
E NOVA 4
Lübecker Edel-Edelmarzipan Zartbitter
Carstens, Douceur, Penny
E NOVA 4
White chocolate with bolivian rose sea salt
World Market
E NOVA 4
Engelchen Vollmilch
Douceur, Penny, Storz
E NOVA 4