Barcode: 7500326919510
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 500.0 kcal |
| Fat | 25.0 g |
| of which saturated | 1.8 g |
| Carbohydrates | 60.7 g |
| of which sugars | 14.3 g |
| Fiber | 3.6 g |
| Proteins | 7.1 g |
| Salt | 1.5 g |
Ingredients
Pecans, spicy pineapple (dried pineapple, sugar, chili powder, salt, citric acid, artificial color fd&c red #40 and silicone dioxide), spicy cactus (dried cactus, sugar, chili powder, salt, citric acid, artificial color fd&c red #40 and silicone dioxide).
Additives
e330
Related Products in Snacks
Biscuits apéritif à la tomate Séchée Basilic
Bon Vivant
E NOVA 4
Chocolaté Kanjers
Kanjer
E
Stroopwafels salted caramel
E NOVA 4
Suikerwafel
De Lekkerste
E NOVA 4
Salted caramel stroopwafels
Kanjers
E NOVA 4
Stroopwaffels
Bakker Joop
E
Salted caramel stroopwafels
Kanjers
E NOVA 4
Gefülltes Käsegebäck Käse & Schnittlauch
De Kroes, Happy Hour
E NOVA 4
mini crackers thins
de kroes
E
Stroop waffeln
Kanjers
E NOVA 4
Gâteau de beurre
De Lekkerste
E NOVA 4
Stroopwafels (8 Stück; je zwei pro Verpackung)
Kanjers
E NOVA 4