Barcode: 7500326919541
Giant pecans deli nuts
by Giant, Yomms
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 536.0 kcal |
| Fat | 35.7 g |
| of which saturated | 17.9 g |
| Carbohydrates | 46.4 g |
| of which sugars | 14.3 g |
| Fiber | 7.1 g |
| Proteins | 10.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pecans, dried coconut, icing sugar and artificial flavor.
Related Products in Snacks
Choco Lolly
E NOVA 4
Black and White vainilla
Trader Joe's
E NOVA 4
Caramelo sabor fresa-menta
Hustinetten
B NOVA 4
Magdalenas integrales
GutBio
D NOVA 4
Pan tostado con ajo y perejil / tomate y orégano
El Horno de Aldi
D NOVA 4
Nachos Tex-Mex
Aldi
C NOVA 4
Snack de maíz
GutBio
C NOVA 3
Bizcocho Zanahoria Gutbio
Gutbio
E NOVA 4
Tortillas de maíz
GutBio
D NOVA 4
Galletas de Trigo Digestive
Aurada
D NOVA 4
Edelmarzipan
Monarc
E NOVA 4
Magdalenas supremas
dulce rosa
D NOVA 4