Barcode: 5012035962135
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 334.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 82.0 g |
| of which sugars | 42.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
nui fomti во 6 potons ge 139154 2033 962135> d.com
Related Products in Snacks
Chocolate cranberry nut-free train bites
E NOVA 4
Turkey sweet potato cranberry and pumpkin seed bar
Bricks
D NOVA 3
The Whoopie Pies
Chococoa Baking Company
E NOVA 4
Coconut red lentil
NOVA 3
Sunflower Seed Butter Cookies
E NOVA 3
Protein Bar, Beef and Bacon
First Kitchen Brands Llc
E NOVA 3
The Original Teff Chips
Blue Nile Living LLC
B NOVA 3
Shiitake rice scooters
NOVA 3
Marifit, Protein Poppers
Mariko's Protein Poppers
D NOVA 4
The Whoopie
Chococoa Baking Company Inc.
E NOVA 4
Marifit, Protein Poppers, Vegan Coconut
Mariko's Protein Poppers
D NOVA 4
Dona blanca's gourmet dried beef
E NOVA 3