Barcode: 0748703945265
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 93.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 2.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 19.0 g |
| Salt | 1.5 g |
Ingredients
Giant top shellfish, water; iodized salt and sulfite.
Recipes with Similar Ingredients
Savannah Seafood Stew(Microwave)
18 ingredients
Italian Shrimp And Scallop Risotto
18 ingredients
Seafood Boil
9 ingredients
Zarzuela
17 ingredients
Scallops In Szechwan Sauce
16 ingredients
Seafood Pot Pie
22 ingredients
Wentworth Street Crab Meat
16 ingredients
Cioppino
17 ingredients
Seafood Medley
8 ingredients
Rocky Point Ceviche
1 ingredient
Asian Cajun Shellfish Boil
10 ingredients
Seafood Bisque
31 ingredients
Related Products
Milk Chocolate Style Peanut Butter Cups
Lily's
D NOVA 4
Twin Pack Dark Chocolate Peanut Butter Cups
Lily's
C NOVA 4
Chocolate salted caramel flavor
Lily’s
NOVA 4
Intensely 92% Dark Chocolate Bar
Lily's
NOVA 4
White Chocolate Style Baking Chips
Lily's
D NOVA 4
Salted Almond Milk Chocolate Style
Lily's
D NOVA 4
Hazelnut Milk Chocolate Style Bar
Lily's
D NOVA 4
Salted Caramel Milk Chocolate Style
Lily's
D NOVA 4
Chocolate Salted Caramel Baking Chips
Lily's
NOVA 4
Chocolate Caramels
Lily's
NOVA 4