Barcode: 0631723508407
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 278.0 kcal |
| Fat | 22.2 g |
| of which saturated | 3.3 g |
| Carbohydrates | 15.6 g |
| of which sugars | 2.2 g |
| Fiber | 5.6 g |
| Proteins | 5.6 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
Giant white beans, sunflower oil, red wine vinegar, onions, green pepper strips, red pepper strips, sea salt, parsley, water, black pepper
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Hot cereal, cinnamon spice multigrain
C NOVA 3
Mediterranean Sun-Dried Tomato Sauce, Mediterranean Sun-Dried Tomato
T.g.i. friday's
A NOVA 3
V8 Energy Black Cherry
V8
E
The soulfull project multigrain hot cereal
B NOVA 3
Hearty Lentil Soup with Vegetables
Well Yes!,Campbell's
B NOVA 3
Campbell'S Chunky Beans Pork
C NOVA 4
Cereal
C NOVA 3
4 grain blend
A NOVA 1
Pepperidge farm bread demi
D NOVA 3
Hot cereal, tart cherry multigrain
C NOVA 3
Campbell'S Beans Maple Bacon Beer
C NOVA 4
Pepperidge farm bread italian
C NOVA 3