Barcode: 0038093332654
Giants original roasted & salted
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 3
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 633.3 kcal |
| Fat | 50.0 g |
| of which saturated | 5.0 g |
| Carbohydrates | 16.7 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 13.3 g |
| Proteins | 26.7 g |
| Salt | 1.1 g |
Ingredients
Sunflower Seeds, Salt
Related Products in Snacks
ฮูร่า เดรี่ มิลค์ สตรอเบอร์รี่ เค้ก
Hura Deli,ฮูร่า เดลี่
คุกกี้เนย
La collection
E NOVA 4
Chips de pomme de terre goût original
E
Nougats Mous Au Sesame
Vièt Nam
D NOVA 4
Xylitol Huong Lime Mint
Lotte
NOVA 4
Jackfruit Chips
Vinamit
D
Snack vị cua
Kinh Do
E NOVA 4
Flutes chocolat
LU
E NOVA 4
Ritz Wafer Roll Cheese
ริทซ์,Ritz
E NOVA 4
ริท มันฝรั่งอบกรอบ
Ritz,ริท
Goody chips
Bibica
NOVA 4
Sesame prawn toast
Canton Road
D NOVA 3