Barcode: 5201083325850
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 54.0 kcal |
| Fat | 2.0 g |
| of which saturated | 1.4 g |
| Carbohydrates | 5.2 g |
| of which sugars | 5.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.9 g |
| Salt | — |
Ingredients
ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ Avá / Per Ελληνικό Σήμα Ενέργεια/ Energy Λιπαρό/ Fat asas NUTRITION DECLARATION Εκ των οποίων Κορεσμένα / of which saturated 100g 229 kJ /
Related Products in Dairies
Joghurt Griechischer Art Kirsche
Gläserne Molkerei
C NOVA 3
Bio-Mozzarella
Gläserne Molkerei
C NOVA 3
yoghurt
Velfrisk
C NOVA 4
Mozzarella vegan
Mondarella
C NOVA 4
Cheddar Style
Mondarella
D NOVA 4
Protein cream pistacchio
Foodspring
C NOVA 4
Monterey jack cheese
D NOVA 3
Joghurt-Maracua
Eisproduktion Müller, Haselstaller Hof
C NOVA 4
Natur Joghurt Bioland Schauhof
Bioland
B NOVA 1
Viking Whey Chaos Cookie
Godsrage
D NOVA 4
Frische Schlagsahne
Wiersberger Milchhof
D
Butterkäse
Kaisergold
E NOVA 3