Barcode: 5200131851440
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 60.0 kcal |
| Fat | 2.0 g |
| of which saturated | 1.4 g |
| Carbohydrates | 4.3 g |
| of which sugars | 4.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 6.2 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
Απαχο πρόβειο γάλα, καλλιέργεια γιαούρτης, Λιπαρά 2%
Related Products in Dairies
Milk shakers
E NOVA 4
Vanilla yogurt with strawberries
C NOVA 4
Chocolate fudge brownie
E NOVA 4
Mamzoudj
Soummam
C NOVA 4
Milk shakers
E NOVA 4
Strawberry swirl
E NOVA 4
Vanilla Yogurt Parfait
The Farmers Market
NOVA 4
Chocolate fudge brownie
E NOVA 4
Vanilla Yogurt Blueberries
Del Monte Fresh Produce
C NOVA 4
Milk shake
E NOVA 4
Fat Free Mild Mexican Pasteurized Process Cheese Product
Lifetime
C NOVA 4
Yogurt Strawberries
Del Monte
C NOVA 4