Barcode: 0855036005181
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 38.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.8 g |
| of which sugars | 8.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered carbonated water, natural cane sugar, citric acid, sodium benzoate (preservative) natural flavor, caramel color
Additives
e150c
e211
e330
Related Products in Beverages
Jus d'Herbe de Blé
Laboratoires SFB, Laboratoires vitarmonyl
Limunata Carina
Carina
E NOVA 4
220G Tbrulees Jelly Fruits Verquin
Verquin
E NOVA 4
Calvet BORDEAUX SU
Calvet
NOVA 3
Limunata
Carina
E NOVA 4
Limunata Carina
Limunata
E NOVA 4
Corsica Cola
Corsica Cola
E NOVA 4
Pepsi Zéro sucres 50 cl
Pepsi, Pepsi zero
C NOVA 4
Biere Colomba
NOVA 3
Défenses De La Ruche KID - 10 Doses - Laboratoire Phytoceutic
Laboratoires vitarmonyl
C
Courge châtaigne en purée - Légumes pour soupe
CHAMPLAT
B NOVA 3
Diablo Verde
Diablo, Diablo Verde
C NOVA 4