Barcode: 42358770
Ginger ale
by FINLEY
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Labels
coca cola company
Categories
Available in
french guiana, netherlands
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 26.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 6.2 g |
| of which sugars | 6.2 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Frisdrank met gembersmaak, metsile zoetstoffen. Ingredienten Sprat FINLE Y matrumctrat, conserveermiddel: kaliumsorbaat: kleurstof E150d zoetstoffen acestr Roparam,natuurlijk aroma. VOEDINGSWAARDE PER 100 ml: Energie 111k/
Additives
e150d
Related Products in Beverages
Carola pétillante pamplemousse/orange
Carola
B NOVA 4
Soupe De Poissons Corse
Conserverie casatorra
C NOVA 3
Champagne Charles Lafitte Belle Cuvée Brut
NOVA 3
Carola pétillante Citron
Carola
B NOVA 4
CAROLA Rouge Fortement Pétillante PET 1,25L
Carola
A NOVA 4
Ziane Gentiane
Distillerie de la Salers
E NOVA 4
Eau minérale finement pétillante
Carola
A NOVA 1
Sirop de grenadine
Mattei
E
Carola
Carola
B
CAROLA Bleue Plate PET 1,5L
Carola
A NOVA 1
Eau Pétillante, 6 Fois 125 Centilitres, Marque Carola Verte
Carola
B NOVA 4
Vin blanc AOC d'Alsace Gewurztraminer prestige BARON DE HOEN
Baron De Hoen