Barcode: 50112258
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 36.4 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.9 g |
| of which sugars | 8.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Apă, zahăr, dioxid de carbon, acidifiant: acid citric, colorant E150d, arome.
Additives
e150d
e290
e330
Related Products in Beverages
Lemonade
Milo's
E NOVA 4
O'boy
Mondelez, O'boy
NOVA 4
zero sugar lemonade squeezed
vitamin water
C NOVA 4
Boing
BOING!
D NOVA 4
Vita Rain Zero
Kirkland
C NOVA 4
Options
Options
E NOVA 4
Ginger Beer
Bundaberg
E Eco-Score D
Grand Prestige
Hertog Jan
NOVA 4 Eco-Score D
Organic tart cherry ultra juice concentrate
Brewdog Nanny State 0,33l boks
Cask as
B Eco-Score C
G Active No Sugar Electrolytes & Vitamins Berry
G
D NOVA 4
Smetoniska gira
smetoniška
D NOVA 4