Barcode: 07813207
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 39.4 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.4 g |
| of which sugars | 10.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
carbonated water, high fructose corn syrup and less than 2% of ginger extract natural and artificial flavors, citric acid sodium benzoate
Additives
e211
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Chocolate Flavour 1% Fat Milk
Dairy Manor
D NOVA 4
Strawberry milk
Lidl
D NOVA 4
Original Nectar Pera
Solevita
E NOVA 1
California Pizza Kitchen, Irish Coffee
California Pizza Kitchen
E
Nectar pera (Poire)
Solevita
Frisch's Big Boy, Pepsi, 20 Fl Oz
Frisch's Big Boy
B
Água mineral natural gaseificada
Naturis
B
Milk chocolate lidl
Lidl,Mister Choc
E NOVA 4
WEIDE LK mulbona Zuiveldrink ROOD FRUIT suiker toe
Milbona
B
Panaché
Perlembourg
NOVA 4
Melocotón
Solevita
D NOVA 3
Coffee Viola Espresso
Bellarom
B NOVA 1