Barcode: 0799189000153
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 27.9 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 7.3 g |
| of which sugars | 7.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated Water, High Fructose Corn Syrup, Citric Acid, Natural & Artificial Flavors, Caramel Color, Sodium Benzoate (As A Preservative).
Additives
e150c
e211
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Leche deslactosada Semidescremada
BOVÉ, Barista
B NOVA 1
Licuatto
Sello Rojo
E NOVA 4
Twist
Peñafiel
C NOVA 4
Crema Ligera Half & Half
LYNCOTT
E NOVA 4
Toronjada
Peñafiel
C NOVA 4
Suero rehidratante coco
Electrolit
C NOVA 4
Agua mineral carbonata
Canada dry
A NOVA 1
Vanilla Flavor Soda
El Manantial
B NOVA 3
Electrolit
PiSA
C
Agua Tonics
Schweppes
E
tikito sabor chocolate
Sello rojo
E NOVA 4
brillante tehuacan sparkling mineral water
brillante
B