Barcode: 0062100011287
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Carbonated water, Citric acid, Sodium citrate, Sodium benzoate, Malic acid, Aspartame, Acesulfame potassium, Natural flavour, Caramel colour, Calcium disodium EDTA
Additives
e150c
e211
e296
e330
e331
e385
e950
e951
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
100% Concord Grape Juice
Kedem
D NOVA 1
Raspberry Lemonade With Pulp From Concentrate, Raspberry Lemonade
Stater bros. markets
E NOVA 4
beet + cherry
WONDER BEET
B NOVA 1
Cotton Candy Soda
Faygo
E NOVA 4
Grape Soda, Grape
Old tyme
E NOVA 4
Sencha Loose Green Tea
Yamamoto Yama
NOVA 1
Barbican apple flavor
malt beverage
NOVA 4
Vimto sparkling fruit flavored drink
Vimto
E NOVA 4
Premium Coconut Water
Coco Rico
C NOVA 1
Mirin Sweet Cooking Rice Wine
Wan Ja Shan
NOVA 3
Lite concord grape juice kosher for passover
Kedem
D NOVA 4
Chocolate whole milk
E NOVA 4