Barcode: 7640114820588
GINGER APPLE
by Peak Punk
Processing
NOVA 3
Labels
organic
vegetarian
eu organic
vegan
cz bio 002
Categories
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 384.0 kcal |
| Fat | 15.0 g |
| of which saturated | 2.0 g |
| Carbohydrates | 51.0 g |
| of which sugars | 46.0 g |
| Fiber | 10.0 g |
| Proteins | 7.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Datteln, Sonnenblumenkerne, getrocknete Äpfel (23%), Yerba Mate (1,5%), Kakaobutter, Zimt, Ingwer Extrakt
Related Products in Snacks
Apéro Cracks Mix Salé + Emmental
Bénénuts
D NOVA 4
Le petit beurre Mayennais
E NOVA 3
Lay's Fritelle goût emmental
Fritelle, LAYS
D NOVA 4
Oreo crispy & thin
Oreo
E NOVA 4
Fritelle Goût Nature
Bénenuts, Fritelle, LAYS
D NOVA 4
Lay's 3D's Bugles goût cacahuète
Lay's
E NOVA 4
Bénénuts Fritelle goût nature 2 x 80 g + 20% offert
Bénenuts, Fritelle
D NOVA 4
Lay's 3D's Bugles goût paprika
3D's Bugles, BENENUTS, LAYS
E NOVA 4
Lay's 3D's Bugles goût fromage format familial
Lay's
D NOVA 4
Lay's Fritelle goût bacon
Bénénuts, Fritelle, LAYS
D NOVA 4
3D's Bugles goût nature
3D's Bugles, BENENUTS, LAYS, Lay's
E NOVA 4
Lay's Fritelle goût nature
BENENUTS, Fritelle, LAYS
D NOVA 4