Barcode: 0011110893703
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 13.4 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 3.4 g |
| of which sugars | 3.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
CARBONATED WATER, HIGH FRUCTOSE CORN SYRUP, NATURAL FLAVOR, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE (PRESERVATIVE), CARAMEL COLOR, GUM ACACIA.
Additives
e150c
e211
e330
e414
Related Products in Undefined
HOME STYLE DRESSING & CONDIMENT
DOROTHY LYNCH
E NOVA 4
golden sweet whole kernel corn with red & green peppers
food club
B NOVA 3
Strawberry Shortcake Rolls
Little Debbie
E NOVA 4
Tortillas de Maíz Blanco
La Bandrita
A NOVA 4
Mozzarella Sliced Low Moisture Part-Skim Mozzarella Cheese
Sargento
E NOVA 3
potato
Grown in Idaho
A
Honey Turkey Breast
Dietz & Watson
C NOVA 4
Taco Rice
Knorr
D NOVA 4
iced coffee
International Delight
B NOVA 4
Northern Italian
Ken's
E NOVA 4
Tomato & Basil Pasta Sauce
Classico
A NOVA 3
Low Fat Cottage Cheese
Knudsen
B NOVA 4