Barcode: 3596710540006
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 32.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 8.1 g |
| of which sugars | 8.0 g |
| Fiber | 0.5 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Eau gazéifiée sucre jus de citron à base de concentré 2,8% arôme naturel de gingembre extrait de gingembre 0,06% acidifiant : acide citrique, arôme naturel.
Additives
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Guarana Energy Drink
V
E
Agua mineral natural
Solán de Cabras
A
Sodaly Guava Prebiotic Soft Drink
Remedy
C NOVA 4
Sparkling Flavored Water
Kirkland
C NOVA 4
IPA
ATHLETIC BREWING CO
B NOVA 1 Eco-Score D
Indian Tonic Water
Schweppes
C NOVA 4
Organic Soy Non-Dairy Beverage Original
Kirkland Signature
D NOVA 4 Eco-Score A
Protein Shake
Muscle Milk
NOVA 4
Sparkling White Peach Flavour Sparkling Water Beverage
Genki Forest
C NOVA 4
Hafer Drink
BioBio
D NOVA 4 Eco-Score A
DRINKABLE GREEK YOGURT
pillars
C NOVA 4 Eco-Score E
Mountain Berry Blast
Powerade
E NOVA 4