Barcode: 29374809
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 0.1 g |
| of which sugars | 0.1 g |
| Fiber | 0.5 g |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated Water Acid: Citric Acid Stabiliser: Gum Arabic Acidity Regulator E331 Sweetener: Sucralose. Preservative: E202 Flavourings Ginger Extract.
Additives
e202
e331
e955
Related Products in Beverages
Йогурт обогащенный бифидобактериями с фруктовым джемом клубника
dep
NOVA 4
Matsoni
Sante
B
Soft drink
D NOVA 4
Напиток кисломолочный Варенец
dep
NOVA 1
Безалкогольный сильногазированный напиток «Pepsi-Cola»
Pepsi
NOVA 4
Borjomi flavored water с ароматами вишни и граната
Borjomi
NOVA 4
Lemonade
Holiday
NOVA 4
Яблучно-грушевий сік неосвітлений пастеризований
Galicia
E
Ряженка
FoodMaster
NOVA 1
Sparkling natural mineral water
B
Jermuk
jermuk
A
Pepsi Zero Sugar
Pepsi
NOVA 4