Barcode: 6430054832915
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 47.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.0 g |
| of which sugars | 11.7 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Brassée au gingembre, sucre de canne, jus de gingembre (4%), régulateur d'acidité: acide citrique
Additives
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Twist of Lime
Topo Chico
A NOVA 4
Collins mix
NOVA 4
Topo Chico Mineral Water
Topo Chico
A NOVA 4
Topo Chico Mineral Water
Topo Chico
A NOVA 4
Purified Drinking Water
Refreshe, Safeway Inc., Signature Select
B NOVA 1
Topo chico
A
Sweet Cream Real Milk & Cream
Lucerne Farms
E NOVA 4
Twist of Lime
Topo Chico
NOVA 4
Lime with Mint Extract Flavored Sparkling Water
Topo Chico Sabores
NOVA 4
Topo Chico
A
100% Juice Cherry Pomegranate Elderberry
Signature Select
E NOVA 4
Blueberry with Hibiscus Flavored Sparkling Water
Topo Chico
B NOVA 4