Barcode: 0034877110630
Ginger brew
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 42.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 10.4 g |
| of which sugars | 10.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Filtered carbonated water, cane sugar, ginger juice, natural flavors, benzoate of soda (preservative), citric acid.
Additives
e330
Related Products in Beverages
Spécialité à diluer Citron
Carrefour
NOVA 4
Cola
Carrefour
D NOVA 4
Bière sans alcool - saer brau est. 1985 0,0% beer
Carrefour
C NOVA 4
Panaché
Carrefour
NOVA 4
Jus orange Orange du bresil
Carrefour
E
Latte Macchiato
Carrefour
NOVA 4
Cola Zéro*
Carrefour
C NOVA 4
À DILUER Citron
Carrefour
NOVA 4
Préparation pour boisson cacaotée
Carrefour Discount,Carrefour
NOVA 4
Sirop Citron vert
Carrefour
NOVA 4
Bebida energética ginseng
Carrefour
E NOVA 4
Panaché Saveur Grenadine
Carrefour
NOVA 4