Barcode: 0039278040548
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 375.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 75.0 g |
| of which sugars | 75.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sucrose, ginger, tapioca starch, coffee flavor.
Related Products in Snacks
Galettes pur beurre
Prince de Bretagne
E NOVA 4
4 Beignets parfum chocolat noisette
Intermarché
D NOVA 4
Mini palet
E NOVA 4
Darky | Chocolate preto Keto & Vegan
Nolita
C NOVA 4
Arveja Esnatos
Esnatos
E NOVA 3
10 mini-pains au chocolat, pur beurre
Picard
D NOVA 4
QuinuaClub Snacks de Quinua y Maíz
QuinuaClub
E NOVA 3
Patatas bravas
Picard
C NOVA 4
Chicharrines De Papa
Karavansay
E NOVA 3
Rosquillas Integrales de Arroz + Garbanzos
Naturela
C NOVA 3
Nachiros Tradicional (Op. Orégano y picante)
Nachiros
E NOVA 1
Palets bretons
E NOVA 4