Barcode: 6161101140119
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 100.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 79.0 g |
| of which sugars | 76.0 g |
| Fiber | 1.5 g |
| Proteins | 0.2 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Ginger, Sugar
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Makaron pełnoziarnisty z orkiszem
Lubella
A
Makaron pełnoziarnisty świderki
Pastani
A NOVA 1
Makaron Lubella Pióra nr 17
Lubella
A NOVA 1
Platki zytnie
Lubella
C NOVA 3
Makaron Malma pióra nr. 14
Malma
A NOVA 1
5-jajeczna Krajanka
Lubella,Maspex
A NOVA 1
Wholegrain pasta spaghetti
Lubella
A
Choco kulki
E NOVA 4
Carmel Trolki
Lubella
D NOVA 4
Spaghetti
Lubella
A NOVA 1
Zbożowe kółka z miodem
Lubella
D NOVA 4
choco piegotaki
Lubella
D NOVA 4