Barcode: 3222473589647
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 44.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 11.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Eau gazéifiée, sucre, acide citrique, citrate de sodium, taurine 0,4 %, inositol, arôme, caféine 0,03 %, caramel E150c, E101, arômes naturels gingembre, ginseng, niacine, acide pantothénique, B6, B12.
Additives
e101
e150c
e330
e331
Related Products in Beverages
Light Indian Tonic Water
Marks & Spencer
C NOVA 4
sous le pommier jus pétillant
sous le pommier
D NOVA 4
Eau minerale
SAINT GERON
A NOVA 1
Light botanic water
Marks & Spencer
B NOVA 4
Kingsway Ice Tea Peach
Kingsway, Netto
C NOVA 4
Sparkling apple and mango
Asda
NOVA 4
Indian tonic water
Marks & Spencer
M&S Botanicals Non-Alcoholic Gin
Botanicals
B NOVA 3
Chocolate Flavoured Milk
Asda
C NOVA 4
Tonic water Premium
E NOVA 4
Granulowany napój herbaciany
Cynxshno
E NOVA 4
Moka latte style
Moreno
C NOVA 4