Barcode: 8850643023414
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 12.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Ginger (60%), Water, Salt, Citric Acid, Sodium Metabisulphite
Additives
e223
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
6 White pitta breads
Lidl
B NOVA 3
Sopa de Abóbora e Couve-Flor
Chef Select,Bio Organic,Lidl
A NOVA 3
Aceitunas manzanilla rellenas de anchoa
Baresa
E NOVA 4
crisps black truffle flavour
Lidl
D NOVA 4
Graines de sésame toastées
Alesto
A NOVA 1
Confiture fraise Maribel
Lidl, maribel
D NOVA 4
4 mini garlic & coriander
Rowan Hill
C NOVA 4
Tortilla wraps
Lidl
C NOVA 4
Spaghetti n 3
Combino
A NOVA 1
Naans garlic bread
Lidl
C NOVA 4
Mashed Swede
McKinlay’s (Lidl)
A NOVA 3
Macarron n 6
Combino
A NOVA 1