Barcode: 0011433134422
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Ginger, garlic.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
100% whole wheat bread
A NOVA 4
Sliced peaches
A NOVA 1
Tops, cookie dough, chocolate chips
Tops, Tops Markets Llc
E NOVA 4
Berry medley, strawberry, blackberries, blueberries, raspberries, berry
A NOVA 1
Strawberry banana blend, strawberry banana
A NOVA 1
Mango chunks
A NOVA 1
Cherry berry blend, cherry berry
A NOVA 1
Soft Margarine
Tops
D NOVA 4
Enriched Hamburger Buns
Tops
C NOVA 4
Hot Dog Buns
Tops
C NOVA 4
Tops, bagels, cinnamon raisin swirl
Tops, Tops Markets Llc
D NOVA 4
Original orange juice from concentrate, original orange
E NOVA 1