Barcode: 0704660733505
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 2.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.4 g |
| of which sugars | 0.4 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Purified carbonated water, vinegar (blend of white grain, coconut, apple cider, rice, premium junmai black vinegar), ginger, honey, stevia, citric acid, vitamin c.
Additives
e330
Related Products in Beverages
Mint Lemonade Energy Kombucha With Probiotics
VitaLife
D NOVA 4
Root Beer Soda
Summit,Aldi
C NOVA 4
FLYING POWER
Spitz
C NOVA 4
all natural lemonade water enhancer
C NOVA 4
Sparkling cold brew
Barissimo
C NOVA 4
The golden child tumeric
Aldi
B NOVA 1
Flying Power Tropic Energy
Spitz
D NOVA 4
Well + Active
Spitz
C NOVA 4
Energy Cola
Aldi Flying Power
E
Hot cocoa
Beaumont Cocoa, Aldi
E NOVA 4
Sparkling Frost
PurAqua
E NOVA 4
Tonic water
PurAqua,Aldi
D NOVA 4