Barcode: 0850014675196
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 62.0 kcal |
| Fat | — |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 6.5 g |
| of which sugars | 3.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
raw kombucha, green tea, cane sugar, ginger, lime
Related Products
Nature's Garden Matcha Almonds
Nature's Garden
NOVA 4
Antioxidant trail mix
Natures garden
D NOVA 3
Probiotic Strawberry Yoggies
Nature's Garden
NOVA 4
Probiotic Mixed Berry Yoggies Snack Packs
Nature's Garden
NOVA 4
natures garden choconut keto mix
Nature’s Garden
Probiotic Stwarberry Yoggies
Nature's Garden
E NOVA 4
Mixed Berry Yoggies
Nature's Garden
E NOVA 4
high energy mix
Nature’s Garden
NOVA 1
Probiotic Strawberry Yoggies
Nature's Garden
NOVA 4
Probiotic Yoggies
Nature’s Garden
NOVA 4