Barcode: 0858344005119
Ginger lime mixers
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 25.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
Water, natural flavors, citric acid, gum acacia, xanthan gum, fruit and vegetable juice (for color), sodium citrate, monk fruit extract, lactic acid, malic acid
Additives
e270
e296
e330
e331
e414
e415
Related Products in Beverages
Sparkling water
B NOVA 1
Protein breakfast shake, chocolate mocha
D NOVA 4
Cafe-inspired protein shakes, vanilla cappuccino
D NOVA 4
Protein breakfast shake, vanilla
D NOVA 4
Protein breakfast shake, strawberry
D NOVA 4
Kellogg's, special k, protein shake, strawberry banana, strawberry banana
D NOVA 4
Pickleback real pickle brine
Van Holten
NOVA 4
Protein shakes
D NOVA 4
Sparkling water
B NOVA 4
Special k protein cafe-inspired shakes chocolate mocha
Kellogg's
D NOVA 4
Protein shake, chocolate malt
D NOVA 4
Rich chocolate protein shake, rich chocolate
D NOVA 4