Barcode: 0016571953386
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, natural flavors, citric acid, apple juice concentrate, potassium benzoate (to ensure freshness), clarified lime juice concentrate, fruit juice (for color), sucralose, malic acid, green tea extract, calcium disodium edta (to protect flavor), biotin, niacinamide (vitamin b3), vitamin a, calcium pantothenate (vitamin b5), vitamin b12, vitamin d3, pyridoxine hydrochloride (vitamin b6).
Additives
e212
e296
e330
e385
e955
Related Products in Beverages
Organic Hemp Protein Chocolate
Nutiva
D NOVA 4
Honduran medium roast natural chocolate flavor premium coffee
B NOVA 1
Pure Leaf Teas
The Tao Of Tea
B NOVA 1
Organic Hemp Protein Fiber Plus
Nutiva
B
Pepsi
Pepsi,Pepsi-Cola,Pepsico
E NOVA 4
Hot chocolate
NOVA 4
Alkaline water
Blue Waters
B
Razor energy drink, raspberry orange
NOVA 4
Pepsi
PepsiCola
E NOVA 4
Organic Hemp Protein Peak Protein
Nutiva
B
Malted milk shake
Hammond's
E NOVA 4
Hammond's candies, spiced cider, apple
Hammond's Candies, Hammond's Candies Since 1920 Llc
NOVA 4