Barcode: 0818617023783
Ginger Love
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 4.8 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 1.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Purified Water, Organic Lemon Juice, Organic Ginger Juice, Organic Pineapple Juice, Organic Stevia Leaf Extract Powder, Organic Ground Cayenne Powder
Related Products
Satay Chicken Noodles
Lean Cuisine
NOVA 4
Sardines in springwater
Deep Cove
A NOVA 3
Wild Caught Sardines in tomato sauce
Deep Cove
A
Pumpkin Parmigiana
Vesco
C NOVA 4
Creamy Chicken & Sweet Corn Soup
NOVA 4
Tuna In Springwater
Safcol
NOVA 4
Smoked Mussels in Oil
SAFCOL
Creamy Pumpkin Soup
NOVA 4
Mackerel in natural mackerel oil
Deep Cove
A NOVA 3
tuna
Safcol
A NOVA 3