Barcode: 0016571952679
Grape raspberry
Processing
NOVA 4
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 2.1 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
carbonated water, natural flavors, malic acid, apple juice concentrate, fruit and vegetable juice (for color), potassium benzoate (to ensure freshness), citric acid, tartaric acid, sucralose, raspberry juice concentrate, green tea extract, biotin, niacinamide (vitamin b3), vitamin a, calcium pantothenate (vitamin b5), ester gum, vitamin b12, vitamin d3, pyridoxine hydrochloride (vitamin b6),
Additives
e212
e296
e330
e334
e445
e955
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Jus de pomme-poire
Pajottenlander
C NOVA 1
Soya Calcium Organic-bio
Provamel
B NOVA 3
Alpro Soya Vanille
Alpro
C NOVA 4
Boisson de riz
Pajottenlander
D NOVA 3
Soya Light Drink
Alpro
B NOVA 4
Provamel Biologischer Sojadrink, Schokoladen 1L
Provamel
C NOVA 3
Provamel Biologischer Haferdrink 1Lt
Provamel
C NOVA 4
Soya Drink Original
Alpro
B NOVA 4
Alpro Light Soya
Alpro
B NOVA 4
Jus de poire
Pajottenlander
E
Soya Omega 3
Provamel
B NOVA 3
Kastel
Kasteel
NOVA 4