Barcode: 0041253021008
Grape Seed Oil
Labels
no gmos
non gmo project
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 800.0 kcal |
| Fat | 93.3 g |
| of which saturated | 10.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
All natural grape seed oil
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Creamy peanut butter
C NOVA 4
Extra crunchy peanut butter
Target
C NOVA 4
Natural crunchy peanut butter spread
Target
C NOVA 2
Creamy peanut butter
C NOVA 4
Natural crunchy peanut butter
C NOVA 2
Extra crunchy peanut butter
B NOVA 4
Hazelnut spread with cocoa
E NOVA 4
Natural crunchy peanut butter spread
C NOVA 2
Hazelnut spread with cocoa
E NOVA 4
Natural No Stir Creamy Peanut Butter Spread
Good & Gather
C NOVA 2
Natural creamy peanut butter
C NOVA 2
Natural creamy peanut butter spread
C NOVA 2