Barcode: 0007203611024
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 58.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 15.0 g |
| of which sugars | 14.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, high fructose corn syrup, citric acid, sodium benzoate (preservative), modified cornstarch, artificial flavor, blue 1, red 40.
Additives
e129
e133
e211
e330
Related Products in Beverages
Efes 5,0%
Efes
NOVA 3
Didi, Ice Tea
Didi
D NOVA 4
Didi Ice Tea Bergamot Citrus
Caykur
D
Fraise pasteque
chill
NOVA 4
Cola Turka 330 ML - Can
Dydo
C NOVA 4
Pınar Kido süt 180 çilek
Pınar
NOVA 4
Jus D'abricot Brick 1 L X 12 Dimes
Dimes
E
Multi Fruit Red Fruits
Dimes
E NOVA 4
Café Crown
Ülker
NOVA 4
Visne Nektari Afyon (cerise) Tropicana
Tropicana
E
Içim Ayran
İçim
B
Café Crown saveur Noisette
Ulker
NOVA 4