Barcode: 0022196000015
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 44.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 11.4 g |
| of which sugars | 11.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, high fructose corn syrup, natural and artificial flavor, tartaric acid, sodium benzoate (preservative), citric acid, gum arabic and artificial colors (red 40 and blue 1).
Additives
e129
e133
e211
e330
e334
Related Products in Beverages
Sobacha
Aromandise
B NOVA 1
Pur jus pomme framboise
Les mousquetaires
E
Tisane Digestion légère - 20 sachets
Hildegarde de bingen
B NOVA 1
Huile d'olive vierge extra
NOVA 3
Aromandise Coffret Découverte Hildegarde De Bingen Bio - 6 X
Hildegarde de bingen
B NOVA 1
Parkway
Sharon Valley
B NOVA 1
Thé Bio / Thé Noir et boutons de rose
Aromandise
C
Les petits plaisirs soja
St Hubert
D NOVA 4
Matcha douceur
Aromandise
E
Pur jus pomme cassis
LES FRUITS DU VAL QUI RIT
C NOVA 1
Thé Genmaicha Bio - Sachet De
Thé Bio
B NOVA 1
Matcha Latté
Aromandise
E