Barcode: 0819215020457
Grape Sparkling Water
by Waterloo
Processing
NOVA 4
Labels
vegetarian
no gluten
kosher
no gmos
vegan
non gmo project
orthodox union kosher
vegan action
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
purified carbonated water, natural flavors
Related Products
Mussels in Olive Oil & Vinegar
matiz
A NOVA 3
Wild sardines in spanish olive oil
Matiz Gallego
B NOVA 3
White meat tuna in spanish olive oil
Matiz
A NOVA 3
Pulpo octopus in spanish olive oil
Matiz
A NOVA 3
Fig Bread
Matiz
Chocolate Fig Bar
Matiz Pecado
D NOVA 4
Organic Chestnuts
Matiz
B NOVA 1
Espaa wild cockles from galicia
Power-Selles Imports
C NOVA 3
Wild sardines with natural lemon essence
Matiz
B NOVA 3
Sardinillas with sweet piquillo peppers wild
Matiz
B NOVA 3