Barcode: 7290002331711
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 15.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 3.8 g |
| of which sugars | 3.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
רכיבים: מים מינרליים טבעיים (94%), | פרוקטוז, מווסת חומציות (חומצה ציטרית), וחומרי טעם וריח, ויטמינים מקבוצת IB (ניאצין – B3, חומצה פנטותנית – 35 B6, חומצה פולית, B12).
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Huile d’olive
Dominus
B NOVA 2
Higos secos
La Guaña
D NOVA 1
Patatas especial freir
el zamorano
A NOVA 1
Patatas para freir
el zamorano
A NOVA 1
Enjoy
San Benedetto
C NOVA 4
Huile d’olive vierge extra
Dominius
B
Refresco de frutas
San Benedetto
C NOVA 4
Agua mineral y zumo de frutas
San Benedetto
D NOVA 4
Puré de almendras
B
Zumo de piña 100% natural
cuco's delicatessen
NOVA 1
Puré de Sésamo (Tahine)
E NOVA 1
Gazpacho
vicasol
A NOVA 3